Príprava na prijímacie skúšky

Príáprava na prijímacie skúškyČakajú vaše dieťa prijímacie skúšky?

Máte strach, či sa dostane na školu, ktorú chcete?

Bojíte sa, ako bude následne zvládať výuku na strednej škole?

Chcete byť na tento dôležitý životný krok náležite pripravení?

Potrebujete upevniť základy v matematike a v slovenskom jazyku a pritom bol ešte aj pripraviť na zvládnutie prijímacích skúšok? Prijímacie skúšky na strednú školu sú pre každého študenta prvým medzníkom v živote. Rozhodnutie, ktoré zásadne ovplyvní študijnú kariéru.

Pomôžeme vám!


3 dôvody pre BASIC

  • Používame špecializovanú vzdelávaciu metódu s preukázateľnými výsledkami.
  • Individuálne doučovanie šité na mieru vášho dieťaťa a vašej rodiny
  • Učiteľ zvolí optimálne tempo výuky s ohľadom na individuálne potreby dieťaťa.

S prípravou na prijímacie skúšky neotáľajte – čím skôr začnete, tým lepšie. Pokiaľ sa žiak priebežne chystá, je oveľa väčšia záruka úspechu pri prijímacích skúškach.


Čo od nás dostanete

Príáprava na prijímacie skúšky

  • Doženieme s vašim deviatakom medzery a pripravíme ho na prijímacie skúšky
  • Zbavíte sa každodennej frustrácie a do vášho života sa navráti pohoda a radosť.
  • Svojim deťom zabezpečíte lepšiu budúcnosť.

Prijímacie skúšky na stredné školy by sa mali konať začiatkom mája 2021. Vzhľadom na momentálnu situáciu sa termíny môžu zmeniť v súlade s rozhodnutiami Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.


Referencie

Za 7 mesiacov som sa naučil zo slovenčiny a angličtiny viac ako na základke. Naučil som sa, čo mi bráni v učení a ako sa mám správne učiť a ako s tým pracovať. V druhom rade ma prekvapili lektorky a ich ochota pomôcť mi. Andy mi veľmi pomohla so slovenčinou, niekedy bolo ťažké pre mňa s ňou spolupracovať 😛, lebo sa nezastaví a sústavne ma ženie dopredu 😃. Ale jedno negatívum to predsa len malo :-)))). Že som musel pol roka kvôli BASICu vstávať každú sobotu o 8 00 ráno. 😅. Ale Andy ma vždy prebrala svojou energiou a túžbou pomôcť mi. 💓A taktiež ďakujem Veronike, že mi pomohla s angličtinou a pripravila ma cez toto leto do novej školy. Ďakujem za pomoc v štúdiu 👏👏👏váš najlepší študent DOMINIK 😄😄😄👍👍👍

– Dominik,15 rokov

Zaoberanie sa s problémami pri štúdiu a riešeniami pre odstránenie bariér v štúdiu je vzácna pomôcka. V BASICu som sa naučil ináč rozmýšľať nad školskými problémami. Všetky prekážky sa dajú zvládnuť. Na prijímacie skúšky som pripravený!

Ďakujem, veľmi ste mi pomohli! Bolo to super!

– Branislav, 15 rokov

Matematika bola pre mňa to najhoršie na svete. Najhoršie na tom bolo, že mi kazila šancu dostať sa na dobrú strednú školu. Na začiatku som si to ale nemyslela, učenie mi moc nešlo. Som rada, že ma sem mamina prihlásila. Doučila som sa všetko potrebné na prijímačky. Matematika je nakoniec celkom zábavná!

Odporučila by som BASIC každému, bolo to tu fajn, bude mi za BASICom a lektorkami smutno.

– Naďa, 15 rokov


Zaujíma ma príprava na prijímacie skúšky

Odošlite prosím nasledujúci formulár a my sa vám ozveme s ďalšími informáciami.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top