Kurzy, semináre, prednášky

Zúčastnite sa našich prednášok, seminárov a kurzov, vďaka ktorým môžete zlepšiť učenie, výchovu detí a celkovú komunikáciu v rodine a vo vašom okolí.


Prednáška „Učenie nie je mučenie“

Musíte svoje dieťa do učenia nútiť, stretávate sa s nechuťou, nepozornosťou a vzdorom? Je vaše dieťa označené ako dyslektik, dysgrafik …? Príďte na prednášku, na ktorej sa dozviete, ako a prečo vznikajú problémy s učením, ako ich zvládať a ako sa správne učiť. Termín a prihlášku na prednášku nájdete nižšie.

Prednáška je ZDARMA.

Zistite viac

Seminár „Nielen o učení …“

alebo „Učenie nie je len o učení“

Každý z nás sa niekedy ocitne v situácii, že mu život a jeho vzťahy pripadajú ako začarovaný kruh. Keď sa k tomu ešte pridajú nedostatočné výsledky detí v škole, zhoršené správanie k učiteľom, spolužiakom, ale aj voči rodičom, nevieme čo s tým. Snažíme sa to riešiť pomocou zákazov a trestov. Je to však naozaj riešenie?

Zistite viac

Komunikačný kurz pre deti

Kurz pomôže deťom vyriešiť problémy s komunikáciou v rôznych situáciách. Deti budú pod dohľadom lektorov nacvičovať, ako riešiť komunikačné problémy, s ktorými si nevedia poradiť.

Zistite viac

Komunikačný kurz pre dospelých

Príďte na kurz, ktorý zlepší vaše komunikačné schopnosti, aby ste mali dobré vzťahy s deťmi, rodinou a okolím, vedeli viesť príjemnú komunikáciu a hneď vás tak niečo nerozhodilo.

Zistite viac

Kurz „Učenie ako sa učiť pre dospelých“

Učíte sa s deťmi a ony vás nevnímajú? Vyzerá to, že sú duchom mimo? Alebo sa s nimi učíte, ale aj tak si to nepamätajú? Videli ste pri ich učení tieto prejavy: nuda, nezáujem, nechuť k učeniu, únava, nervozita, pálenie očí, bolesti hlavy či brucha? Sú nešťastné, plačlivé a utekajú od učenia?

Zistite viac

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top