fbpx

Matika konečne nie je strašiak

Často sa nám stáva, že nám rodičia rozprávajú  o nejakom predmete ako o „strašiaku“. Označujú tým predmet, ktorého sa bojí nielen dieťa, ale aj rodičia.

Pretože často býva už len samotná príprava na predmet boj. A pri pomyslení na písomku sa obom stranám zviera žalúdok. Predmet je ťažký a učiť sa ho je hotové utrpenie.

S podobnými pocitmi sa na nás obrátila pani Soňa. Pre jej syna Olivera bola takýmto strašiakom matematika.

„Dobrý deň želám,

veľmi pekne Vám ďakujem za doučovanie, veľmi nám to pomohlo. V budúcnosti vieme, kam sa obrátiť. Ak sa bude konať letný tábor, dajte mi prosím vedieť.  Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme!

Veľmi ste nám, teda hlavne Oliverovi pomohli, matika konečne nie je strašiak. Som rada, že som sa na Vás obrátila, naozaj odvádzate skvelú pracú!  Veľké VĎAKA!“

Soňa L.

Trápilo ma, že neviem dobre počítať. Na internete sme našli centrum BASIC, kde mi veľmi pomohli. Zistil som, že matematika nie je až taká hrozná. Ďakujem pani učiteľke Miške za jej skvelý prístup.“

Oliver, 8r.

Žiadny predmet nemusí byť strašiak. Vieme Vám a Vášmu dieťaťu pomôcť. Pomáhame ONLINE.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top