Mala problémy s matematikou a so sústredením sa pri učení

Dnes vám prinášame trocha staršiu spätnú väzbu, no stále aktuálnu. Viky k nám prišla s tým, že jej veľmi nejde matematika a učenie celkovo. Nevie sa sústrediť, myšlienky jej lietajú kade tade. 

Viky k nám chodila dlhšie, dokonca aj počas letných prázdnin. Riešili sme nielen matematiku, ale aj slovenčinu. A ako to dopadlo? Prečítajte si, čo nám napísala jej mamina:

„Viky prišla do študijného centra vo štvrtom ročníku. Mala problémy s matematikou a so sústredením sa pri učení. Prechod na druhý stupeň je s vašou pomocou jednoduchší, v matematike sa zlepšila, aj celkovo v učení, vie sa lepšie sústrediť. Do vášho centra chodí veľmi rada. Ďakujeme za pomoc a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

Ďakujeme!

Mama Miriam

Prechod na druhý stupeň býva pre väčšinu detí náročný. Predovšetkým však pre tie, ktoré si z prvého stupňa berú okrem kamarátov aj nepochopenia. Nenechávajte preto piaty ročník na náhodu.

Pomáhame s čítaním, písaním a aj s matematikou! Neváhajte nás kontaktovať, aktuálne sme sa presunuli do online priestoru. 🙂

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top