Doučovanie slovenského  jazyka a matematiky (prípadne iných predmetov)

Individuálne doučovanie slovenčiny, matematiky a iných predmetov pre deti a dospelých pomocou špecializovanej študijnej metódy.


Prečo doučovanie od nás

  • Doučovanie poskytujeme pre malé a veľké deti, ale taktiež pre dospelých rôzneho veku.
  • Doučujú súkromní učitelia vyškolení v našej špeciálnej študijnej metóde.
  • Desiatky útulne a kvalitne vybavených pobočiek v Slovenskej a Českej republike.

TEST ZDARMA

Vyskúšajte ZDARMA náš test schopností efektívne sa učiť, ktorý spoľahlivo odhalí, ako ste na tom s učením.

Prejsť na test


Ako doučujeme slovenský jazyk a matematiku

Ako učíme slovenský jazyk a matematiku

Slovenský jazyk (pravopis, gramatiku, písanie a čítanie) učíme podľa špecializovaného doučovacieho programu, ktorý deti a študentov naučí celé učivo základnej školy. Matematiku (počítanie, geometriu) učíme pomocou overeného programu vyvinutého v Dánsku. Vyučovanie prebieha jednoduchou a zábavnou formou.

Čo všetko vás naučíme

Pomôžeme vám dobehnúť látku, ktorú ste vynechali a naučíme vás, ako sa učiť, aby ste sa pri učení nedostávali do ďalších problémov. Na naše doučovanie sa budete tešiť.

Kto a kde doučuje

Slovenský jazyk a matematiku vás príjemnou a zábavnou formou naučia naši skúsení lektori, ktorí dokonale poznajú našu študijnú metódu. Doučovanie prebieha na  našich pobočkách v Slovenskej a  Českej a republike.

Cena doučovania

Študijný program pripravujeme na mieru a podľa potrieb detí a študentov. A pretože potreby každého z vás sú iné, líši sa aj cena a dĺžka každého doučovacieho programu. Napíšte svoju požiadavku a zistite si viac informácií.

Požiadavka na doučovanie


Referencie alebo vaše skúsenosti s naším doučovaním

Prečítajte si príbehy rodičov, ktorí pre svoje deti využili naše doučovanie.

Učenie v BASICu bolo pre syna veľmi podporné

Doučovanie„Pomohlo mu ako v učení, tak aj v písaní.

Naučil sa používať demo, ktoré využíva pri učení. Netrápi sa pri úlohách, nie je nervózny, pretože zistil, ako ľahko si môže pomôcť.

Zo školy chodí spokojnejší. Zistil, že slovenský jazyk, matematika už nie sú tak nepochopiteľné.

Výsledky v škole sa zlepšujú.

Za všetko ďakujeme p. Monike, ktorá nám veľmi pomohla.“

Jana Budaiová – mamička  Jakubka (13)

Zistili sme, že vnučka má pri čítaní problém

Doučovanie-2„Bolo nám potvrdené, že ide o dyslexiu. Každým dňom jej bolo čítanie odpornejšie. Bola z toho veľmi nešťastná, nervózna, stále sa porovnávala so spolužiakmi, učenie jej trvalo veľmi dlho. No BASICu sa podarilo u mojej vnučky prebudiť nehynúcu lásku ku knihám.

Vedia počítať s osobnosťou každého žiaka. Na sedeniach vytvárajú priaznivé, priateľské ovzdušie. Rozprávajú s nadšením, sú vysokých zásad výchovy a vzdelávania. Učivo podávajú zaujímavo, sústavne sledujú prácu žiakov, vedia organizovať samostatné zamestnanie. Okamžite pobadajú u žiaka medzery vo vedomostiach, taktne pomôžu a vysvetlia. Všetkých pomenúvajú ako svoje vlastné deti. Osobitnú radosť prejavujú, keď ich žiaci (deti, zverenci) ovládajú dobre učivo. Záleží im na tom, aby deti každým dňom rástli po vedomostnej a citovej stránke.

Príprava učiva do školy na nasledujúci deň sa nám skrátila o polovicu, vie sa už obhájiť, so svojou diagnózou už zabojovať.“


Požiadavka na doučovanie

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top