fbpx

Aktuálne doučujeme ONLINE!

Zlepšilo sa úplne všetko: čítanie, písanie aj matematika

Niekedy k nám prídu rodičia, ktorí sú zúfalí a na pokraji svojich síl. Dieťa má problémy s viacerými predmetmi. Je nesústredené, nejde mu čítanie, písanie, ani počítanie. Obrátia sa na nás s nádejou, že im pomôžeme. Ale my im nepomôžeme.

Komu teda pomôžeme?

Pomôžeme predovšetkým dieťaťu. Je to práve dieťa, koho situácia najviac trápi, aj keď to nemusí byť vždy vidieť aj navonok. Preto ho pozveme na naše doučovanie. Tam s ním precvičíme všetko, čo mu robí starosti. Môže to byť slovenčina, matematika, prírodoveda alebo učenie ako také. 

Je potrebné riešiť aj prváčikov?

Áno. Podobnú situáciu sme zažili s prváčikom Maxíkom. Niekto si povie, že v prvom ročníku nie je čo riešiť. Opak je však pravdou. Čím skôr podchytíme prvé náznaky nejakej nepohody pri učení, tým viac starostí a času nám to ušetrí neskôr. Veľmi podobne zmýšľala aj Maxíkova mama. Prečítajte si, čo nám napísala:

„Dobrý deň, Veronika. Som veľmi rada, že mám príležitosť sa Vám veľmi pekne poďakovať za to, čo ste Maxíka naučili. Reálne sa zlepšilo úplne všetko, či už beriem čítanie, písanie, matematiku. Je rýchlejší v škole, domáce úlohy už netrvajú 3 hodiny ale 30 minút. Proste úplne všetko je super. Veľmi by som chcela a hlavne Maxík by chcel ešte navštevovať BASIC. On Vás veľmi ľúbi, vždy sa na Vás tešil. A som si istá, že sa ešte ozveme.“

Maxíkova mamina

Táto správa nám naozaj urobila deň. 🙂 Sme radi, že sa Maxíkovi darí a držíme mu palce, aby jeho učenie bolo minimálne takto pohodové.

Môžem takýto zázrak zažiť aj ja?

Určite! Pre vás, ktorí tento článok čítate a vravíte si, že aj vy by ste boli radi, ak by ste s vaším dieťaťom zažili podobné úspechy, máme jedno odporúčanie. Ak je vaše dieťa nesústredené, odbieha od učenia, cíti nechuť vždy, keď sa musí učiť a celkovo mu príprava do školy trvá dlho aj s vašou pomocou, neváhajte sa na nás obrátiť. To, čo vyriešite v prvom ročníku, nebudete musieť riešiť na druhom stupni. 

Neváhajte a kontaktujte nás ešte teraz. Využiť môžete formulár uvedený nižšie.

Aktuálne doučujeme ONLINE!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top