VEĽKÉ ĎAKUJEM 🙂
deťom aj rodičom, ktorí sa prišli poveseliť v piatok 18. decembra 2015 poobede, k nám do BASICu a dokázali tak svojou dobrou náladou a šikovnými ručičkami vyčarovať voňavú a radostnú atmosféru prichádzajúcich VIANOC :-).
Bolo nám krásne veselo, deti si vyrábali svietničky zo živých vetvičiek a voňavých sušených plodov – sušeného citróna, limetky, šištičiek, zdobili si podľa vlastnej chuti a fantázie. Túto krásu navrhla a pomáhala deťom pri práci p. uč.Anička Bachárová zo Základnej umeleckej školy v PN a jedna šikovná mamina šikovného dievčatka Kristínky – p. Zuzka Samuhelová .
O už tradičné VIANOČNÉ PEXESO ukryté na stromčeku a darčeky, sa postaral mladý muž Jožko 🙂
Všetkým mojim pomocníkom, deťom aj rodičom želám šťastný a úspešný NOVÝ ROK 2017 🙂
Matematika v škole bola hrozná, známky neskutočné. Ale keď začal chodiť môj syn k vám do BASICu na doučovanie, tak to bola obrovská premena. Zlepšil sa na 1 a 2, to som nechápala. Som veľmi šťastná, že som vás vtedy našla a obrovské ĎAKUJEM. Ste veľmi zlatí, a tak viete pomôcť tým deťom. Ďakujem ešte raz.
A.C.
Učenie v BASICu bolo pre syna veľmi podporné. Pomohlo mu ako v učení, tak aj v písaní. Naučil sa používať demo, ktoré využíva pri učení. Netrápi sa pri úlohách, nie je nervózny, pretože zistil, ako ľahko si môže pomôcť. Zo školy chodí spokojnejší. Zistil, že slovenský jazyk a matematika už nie sú tak nepochopiteľné. Výsledky v škole sa zlepšujú. Za všetko ďakujeme p. Monike, ktorá nám veľmi pomohla.
mama Jana Budaiová
Vysvetliť učivo, látku, predmet hneď na začiatku. Veľmi oceňujem praktické znázornenie – demonštráciu prednášaných vecí. Kladne hodnotím uvoľnenú atmosféru, možnosť kladenia otázok, možnosť vyjadriť svoj postreh, názor. Ďakujem za mnohé impulzy, motiváciu, inšpiráciu. Ďakujem.
Petra Mókošová
Alex sa zlepšil v učení a vie sa lepšie sústrediť. Čo sme si všimli na Alexovi, je pre nás pozitívne, nakoľko sa zlepšil v učení a viac sa vie sústrediť na danú látku, ktorú preberajú. Do BASICu sa veľmi tešil s úsmevom. Spokojný odchádzal. Doma chválil Veroniku, aká je super. Sme vďační za jej prístup a trpezlivosť. Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre doučovanie v BASICu.
Alexova mama
Katarína Gondová (riaditeľka)
Kapitulská 12, IV.posch.974 01 Banská Bystrica
0918 603 000
Evka Opatíková (lektorka)
Dunajská 4, Bratislava – Staré Mesto (5. poschodie)
0911 199 433
Mgr. Kvetoslava Žitná (riaditeľka)
Fraňa Mojtu 18 (budova Mediahaus, prízemie), 949 01 Nitra
0905 222 644
Mgr. Emília Trhanová (riaditeľka)
Kalvínske námestie 2/126 (1. poschodie, oproti mlynu), 934 01 Levice
0917 171 704
Andrea Venényová (riaditeľka)
Krajinská cesta 3 (budova Stavomontu), 921 01 Piešťany
0903 746 612
Lucia Karovičová (riaditeľka)
Šafárikova 183/47, Senec 90301
0908 738 644
Bc. Lenka Gawronová (lektorka)
Hasičská č.2 (Meštiansky dom), Trenčín
0911 777 037
Mgr. Monika Závodná (riaditeľka)
Hlavná 6/11 , 917 01 Trnava
0905 763 422
Lenka Balážová (riaditeľka)
V.P. Tótha 17, 960 01, Zvolen, II. poschodie
0918 606 000
MOMENTÁLNE IBA ONLINE DOUČOVANIE
Lenka Balážová (riaditeľka)
Š.Moysesa 431/14, 965 01 Žiar nad Hronom
0918 606 000