fbpx

Už po pár návštevách v BASICu získal stratenú sebadôveru a chuť učiť sa

Sebadôvera a chuť učiť sa sú vo vyučovacom procese kľúčové. Pomáhajú nám prekonávať prekážky v učení a ženú nás vpred. Sú deti, ktoré ich majú v sebe a nepokazí im ich nič a potom sú deti, ktorým stačí niekoľko malých zlyhaní a strácajú sebadôveru a spolu s ňou aj chuť učiť sa. 

Náš Oliverko

To bol aj prípad nášho Oliverka. Jeho mama však neváhala a akonáhle si všimla zmeny v synovom učení sa, kontaktovala nás s prosbou o pomoc. U nás veríme, že každé dieťa môže znova nadobudnúť sebadôveru a chuť učiť sa, pretože učenie sa by malo prinášať radosť a nie utrpenie. Preto sme sa rozhodli Oliverkovi pomôcť. Ako to dopadlo, si môžete prečítať nižšie.

„Ďakujeme veľmi pekne za „transformáciu“ Oliverka. Do BASICu prišiel ako druháčik, ktorému neprospelo ONLINE vyučovanie. Veľké nedostatky v písaní a v čítaní a zaostávanie za ostatnými deťmi spôsobilo jeho odmietanie učenia. Už po pár návštevách v BASICu získal stratenú sebadôveru a chuť sa učiť. Každodenný úspech ho poháňal viac a viac zdolávať svoje problémy pri čítaní a písaní. Nakoniec sa z neho stal „študent mesiaca“, čo bola čerešnička na torte, aby sa utvrdil v tom, že nie je horší ako ostatné deti. Po troch mesiacoch odchádzal z BASICu ako pyšný chlapec, ktorý sa naučil plynule čítať a písať. Svoje problémy prekonal vďaka obdivuhodnému a nenahraditeľnému prístupu, aký majú k deťom v BASICu. Bez vás by sme to nedokázali.

Ďakujeme.“

Oliverkovi rodičia

Naučil som sa lepšie čítať a rozumieť. Písať bez chýb a písať na riadok. Zvládol som aj online. Pani učiteľka ma pochválila za BASIC. Najviac ma bavilo, že som sa hral a pritom som sa učil. Veľmi sa mi tu páčilo.“

Oliverko

Ak vaše dieťa stratilo sebadôveru a chuť učiť sa, nie je to doživotný stav. Vždy sa s tým dá niečo robiť. Preto sa nám neváhajte ozvať prostredníctvom nižšie uvedeného formulára a dohodnite si bezplatnú nezáväznú konzultáciu!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top