Tu som sa naučila, ako sa mám učiť

Dnes si prečítate príbeh  Elizabeth- Eli a jej maminy, ktoré prvýkrát navštívili BASIC keď bola Eli štvrtáčka. Teraz ide po prázdninách do siedmej triedy vyzbrojená vedomosťami, stala sa z nej samostatná a sebavedomá bytosť. Pretože už vie, ako sa učiť. 

Samozrejme, že nad jej premenou nešvihal zázračný prútik, ale lietali v rukách slovníky, encyklopédie, obrázky, pozerali sa videjká. Eli sa naučila sama vyhľadávať zdroj, keď niečomu nerozumela ,alebo si nevedela veci predstaviť.

Ona sa rada učí!

„Štúdium mojej dcéry Elizabeth v BASICu mi prinieslo neskutočnú úľavu na dušičke. Každá mamina určite vie, aký je to pocit, keď má jeho dieťa nechuť k učeniu, nesústredí sa a doma sa neviete pohnúť. Ste v koncoch, že ako z toho von a ako naštartovať to dieťa. V tej chvíli som sa čírou náhodou dostala k BASICu a som neskutočne šťastná, že moja dcéra sa zmenila. Do BASICu chodila s radosťou, z čoho som ja ako mama bola veľmi nadšená – „hurááá, ona sa rada učí„. Preto sa chcem z celého srdca poďakovať Andy, ktorá ju celé tie roky viedla k tomu, ako sa správne učiť , čítať s porozumením, ako byť samostatná , proste aby „učenie nebolo mučenie.

Mamina Petra

Bolo mi tu super!

Tu som sa naučila „AKO SA MÁM UČIŤ„, ako porozumieť slovám, a keď im nerozumiem, takto sa to prejaví – zívam, točí sa mi hlava, nudím sa, hrám sa s niečím, bolí ma hlava – toto sú prejavy toho, že si niečo neviem predstaviť. A na to sú dva spôsoby, ako to napraviť. Buď sa pozrieme do slovníka, alebo si pozrieme obrázky. Naučila som sa tu veľa nových slov, o ktorých som nikdy predtým ani netušila . Aj keď sa mi sem niekedy nechcelo a niečomu som nerozumela, moja učiteľka ANDY ma to vždy naučila . Bavilo ma to tu, učili sme sa hrou a to ma strašne bavilo. Naučila som sa byť samostatnejšou. Bolo mi tu SUPER!!!! ĎAKUJEM !!!

Elizabeth

Aj vaše dieťa môže zvládnuť techniku učenia a ďalšie mnohé problémy, ktoré ho pri učení brzdia. Dohodnite si bezplatnú nezáväznú konzultáciu ešte dnes!

Doučujeme aj cez prázdniny!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top