fbpx

Pokroky z čítania boli zreteľné už po prvých hodinách

Aj keď sme už za prázdninami zatvorili dvere, dnes sa za nimi trocha poohliadneme. Pozrieme sa na to, ako sa u nás páčilo dvom súrodencom počas leta.

Elenka a Miško k nám chodili počas prázdnin. Prečo sa rozhodli nás navštevovať, ako sa im páčilo a v čom sa zlepšili, si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch.

„BASIC je veľmi dobré centrum doučovania. Tým, že Covid 19 nám spôsobil učenie sa doma, vybrané slová som sa nenaučil dobre. Keďže sme nemali ani online hodiny, bolo to ťažké. Až V BASICu som zistil, že to také ťažké nie je ako som si myslel a doučil som sa ich. Učila sa tu aj moja sestra, s ktorou som súťažil o body.

Za to ďakujem pani učiteľke Jarke.“

Miško (10r)

Aj napriek tomu, že sú letné prázdniny, deti sa veľmi tešili na každú hodinu s pani Jarkou. Pokroky z čítania boli zreteľné už po prvých hodinách. Hlavne záujem o čítanie a odbúranie strachu. Náš hlavný dôvod návštevy BASICu bol strach z čítania. U syna sme sa rozhodli preopakovať vybrané slová, keďže kvôli Covid -19 bol odsúdený sa ich učiť z domu. Veľmi pekne ďakujeme za pomoc a ukážky  ako pracovať aj doma pri učení.

Mamina Ivana

V BASICu to mám rada. Naučila som sa čítať rýchlejšie. V BASICu sú hodiny (*Elka sa tu učila aj určovať čas na hodinách). Sú tam zaujímavé knihy. Mám to tam rada. Veľmi sa mi páči modelovanie a pani učiteľku Jarku mám tiež veľmi rada.

Elenka (8r)

Prázdniny už síce skončili, my však pomáhať neprestávame. Prihláste sa k nám na bezplatnú konzultáciu prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top