Po prednáške začínam vidieť, kde môže byť problém s odmietaním učenia

učenie prednáškaAj keď som pred prednáškou tušila, teraz viem, že aj to, čo je jasné a samozrejmé, ak je to pomenované odborníkmi je jasnejšie, zrozumiteľnejšie.

V tom, čo na prednáške odznelo, akoby som bola doma. Začínam vidieť, kde môže byť problém s odmietaním učenia.

Asi si najprv s niektorými problémami netrúfnem poradiť sama. Radi využijeme možnosť konzultácie aj so synom. Ak mu to poviem ja, nezoberie to tak ako od vás. V.L.

Najlepšie pre mňa bolo následné ukázanie pomocou písomnej práce, ako sa deti cítia, ako vnímajú učivo a celú školu. Ďakujem. L.R.

Ďakujeme za objasnenie podstaty učenia sa s deťmi. Vysvetlili ste nám, ako pomôcť deťom pochopiť jednotlivé kroky pri učení, ako pracovať pri nepochopení látky. Monika

Bolo to zaujímavé, myslím, že to určite využijem. Jednoduché a zrozumiteľné. Ďakujem. J. R.

Zistila som, že si mám viac všímať moju malú a ísť viac skôr podľa nej. Určite mi to otvorilo oči a mala by som záujem o „rozšírenú verziu“. M. Č.

Tie 3 body boli zaujímavé, nakoľko som sa nad tým takto nezamýšľala. Skôr by som to vzala momentálne na seba, na moje medzery napr. v angličtine, že sa sama pred sebou nebudem hanbiť urobiť krok 2 – preskočený gradient – ľahké veci si zopakovať. Ste milé a dáva to veľký zmysel.  A.R.

Každopádne zaujímavá prednáška s interaktívnymi prvkami. Hodnotím veľmi pozitívne a určite začleníme získané poznatky do nášho učenia. T. D.

Bolo to fajn. Zaujímalo by ma viac, dúfam, že sa uvidíme čoskoro a budeme viac rozoberať prejavy jednotlivých bariér. J. Z

Pekne vysvetlené postupnosti. Príjemné zdieľanie skutočností zo školy. D. Ch.

Veselé, poučné. Možno chýbalo niečo o diagnózach dys, ale to asi viac individuálne. Ďakujem.

K. B.


Potrebujete poradiť s učením? Napíšte nám. 

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top
Prejsť na panel nástrojov