Naučila som sa nielen matematiku, ale aj ako sa učiť

Slovenčina má také krásne porekadlo – zabiť dve muchy jednou ranou. Na dnešné hodnotenia od našich študentov to platí takmer doslovne. Teda až s tým rozdielom, že sme nikoho nezabíjali. 🙂

My sme im len pomohli s viacerými vecami naraz. Miška sa u nás naučila matematiku a zlepšila si svoj štýl učenia a Adam sa takisto ako Miška naučil, ako sa učil a navyše si aj zopakoval a upevnil vybrané slová. A to celé počas prázdnin u babky! 

Už nie som tá typická bifľoška

„Naučila som sa nielen matematiku, ale aj AKO SA UČIŤ. Bola som tu 10x, ale moje učenie sa zmenilo. Už nie som tá typická bifľoška, ktorá sa len biflí a biflí. Už som viac pochopila matematiku, ako narysovať výšku, či čo je to divízia. A  keď nabudúce budem unavená, stlačná, zmätená, či budem duchom mimo, budem vedieť, prečo to robím. Buď som nepochopila slovo, alebo si to neviem predstaviť. A nielen som sa učila, ale aj tu bola zábava. Určite sem prídem aj na budúci rok. 🙂

Miška (12r.)

Najskôr som sem nechcel ísť, ale potom som zistil, že je to tu super

„Ahooj!!! Ja som z Bratislavy. Bol som u babky na prázdninách. Mama ma sem dotiahla. Ja som sem najskôr nechcel ísť, ale potom som zistil, že je to tu super. Naučil som sa tu veľa vecí. Ako sa učiť. A tri bariéry v učení. Plastelínoval som, opakoval som si aj vybrané slová. Už viem, prečo sa pri učení nudím, som ako bez života, zívam. Naučil som sa používať slovník. A že keď sa pri učení nudím, potrebujem masu – obrázky. A keď zívam a som duchom mimo, tak som dobre nepochopil nejakému slovu. Aby som ho lepšie pochopil, musím si ho objasniť v slovníku.

Adam

Aj vaše dieťa môžeme naučiť, ako sa učiť a zároveň si zopakovať niečo, čomu v škole neporozumel. Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top