Najviac sa mi páčilo, že sme sa učili inak ako v škole

Párkrát sme písali o tom, aké kvality oceňujú na doučovaní rodičia. Ale čo žiaci? Čo od doučovania očakávajú?

Očakávajú zmenu. Nechceme hodnotiť, či je štýl učenia v škole dobrý alebo zlý. Deti iba potrebujú zlomiť stereotyp. Nemôžeme očakávať, že keď prídu po celom dni zo školy domov a my sa s nimi budeme učiť tak, ako sa s nimi učia v škole, že ich naučíme niečo viac. Pre zmenu v ich vedomostiach a schopnostiach musíme najprv urobiť zmenu my v našom prístupe. 

A to presne robíme my v BASICu. Máme vyvinutú našu vlastnú Študijnú technológiu, podľa ktorej doučujeme. To nám zaručí zmenu, ktorú deti potrebujú. Toto presne ocenil aj Samko, ktorý k nám chodil počas druhej polovice prázdnin:

Dcéra chodila do BASICu a boli sme veľmi spokojní. Vedomosti využíva doteraz. Dokonca jej povedala p. učiteľka, že by kľudne mohla ísť učiť. Preto som sa rozhodla sem dať aj syna. Chodieval spokojný a usmiaty. Potreboval utvrdiť to, čo sa v škole naučil a zaplátať nedostatky. Myslím, že to má utriedené a nielen nabifľované. P. Lenka bola vždy milá, usmiata. Pre to dieťa je to vždy veľa, keď vidí, že sa nemusí báť. Sme veľmi radi, že sme spoznali BASIC, odporučila by som ho všetkými desiatimi. Určite tu nie sme poslednýkrát. Veľké ďakujeme!“

Mama Vladimíra

Najviac sa mi páčilo, že sme sa učili inak ako v škole. Zábavné bolo písanie na stôl, modelovanie. Doučil som sa to, čo som nevedel.“

Samko (9)

Doprajte vášmu dieťaťu zmenu v podobe nášho doučovania. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ešte teraz!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top