Najviac ma tešilo vidieť radosť z učenia

Radosť z učenia! Koľko detí v školskom veku ju ešte prežíva? 

Bohužiaľ, veľmi málo. Ich prirodzenú zvedavosť často kazí veľký počet nepochopení, ktoré sa na ne nabalia. Dobrá správa však je, že tento stav nie je konečný! 

Chce to len čas, trpezlivosť a vedieť ako na to. U nás dbáme na individuálny prístup. Každé dieťa má vlastné tempo, nemáme stanovený čas, za ktorý musíme zvládnuť isté učivo. Riadime sa tým, čo dieťa potrebuje. Koľko má nepochopení, koľko času potrebuje na ich objasnenie, koľko času potrebuje na precvičenie nejakého nového javu (napríklad v gramatike alebo v matematike). Toto všetko plus spolupráca dieťaťa a rodičov ovplyvňuje čas, za ktorý dosiahneme očakávaný výsledok. 

To platí aj pri našom žiakovi Rubenovi, ktorému sme pomohli vrátiť chuť do učenia. Z jeho úspechov sa veľmi tešíme a do budúcna mu prajeme, aby bolo preňho učenie už navždy iba radosť zo získavania nových vedomostí. 🙂

„Milé študijné centrum! Milá pani učiteľka!

Ruben k Vám veľmi rád chodil, vždy sa tešil. Páčilo sa mi, že sa učí aj pre deti zábavnou formou, tiež individuálny prístup, prihliadajúc na to, čo dieťa potrebuje trénovať, a čo mu je jasné.

Po dvoch mesiacoch môžem zhodnotiť, že Ruben sa pri písaní a čítaní cíti istejšie, výrazne krajšie píše písmenká a zredukoval aj počet chýb pri písaní.

Najviac ma tešilo vidieť radosť z učenia a trénovania, ktorú Ruben s Vami mal, lebo so mnou doma sa učil doslova nerád a nasilu, a tiež som mala pocit, že sa menej snaží.

Centrum odporúčam všetkým rodičom, ktorých detičky potrebujú pomôcť. V prípade potreby sa na Vás určite znova obrátime. Ďakujeme!

Ruben s maminou

Aj vaše dieťa môže znova prežívať radosť z učenia! Neváhajte nás kontaktovať.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top