Miško už po prvej hodine nabral odvahu a Terezka mala po mesiaci dobré výsledky

Po prvej hodine nabral odvahu? Po mesiaci mala dobré výsledky? To znie ako sen! Môžeme vás však ubezpečiť, že to nie je sen. Sú to naši skutoční žiaci Miško a Terezka. 🙂 

Niekedy sa skutočne stane, že pokrok u detí nastane v rekordne rýchlom čase. A niekedy to môže trochu viac trvať. Tak ako každý človek je jedinečný, tak aj každé doučovanie je jedinečné svojou dĺžkou a intenzitou.

Prečítajte si dnes príbeh Miška a Terezky, ktorým sa podarilo urobiť rýchle pokroky. 🙂

Už po prvej hodine nabral odvahu a čítal nahlas

Miško už po prvej hodine nabral odvahu a čítal nahlas, aj keď nesprávne. Keď sme sem začínali chodiť, dokázal čítať iba slabiky. Momentálne prečíta 2-slabičné slová a aj ich napíše ako diktát. To predtým nedokázal. Momentálne máme doučovanie zadarmo vďaka 2% z daní.

Ďakujeme.“

Mamina Renáta

Už po mesiaci boli vidieť pozitívne výsledky

„S Terezkou sme prišli do centra BASIC na základe odporúčania od mojej známej. Terezka slabšie čítala a pri písaní diktátov a odpisov robila chyby (dĺžne, mäkčene). Už počas mesačného doučovania boli vidieť pozitívne výsledky a Terezka už toľko chýb nerobila. Pre mňa je veľmi pozitívne, že aj napriek väčšej vzdialenosti (dochádzaniu) sa Terezka vždy na doučovanie veľmi tešila a p. uč. Lenku si veľmi obľúbila.

Vaše centrum určite môžem odporučiť.“

Mamina Radka

U nás v Študijnom centre BASIC sa nehráme hru „kto bude rýchlejší“. Postupujeme individuálne podľa tempa žiaka. Neváhajte a prihláste svoje dieťa na letné doučovanie ešte teraz!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top