Kurz „Učenie ako sa učiť pre dospelých“

Neviete ako sa učiť s deťmi, aby to prinášalo očakávané výsledky? Otvorte si dvere k efektívnemu štúdiu, a tým aj k úspechu v živote pre vás a vaše deti.


Obsah kurzu

Úspech každého človeka závisí od jeho schopnosti učiť sa. Tento kurz otvára dvere k efektívnemu štúdiu, a tým aj k úspechu v živote. Odhaľuje skryté príčiny toho, prečo je veľa ľudí pri štúdiu neúspešných.

Určite ste sa už stretli s tým, že učenie neprebiehalo vždy hladko.

Prejaviť sa to môže rôznymi spôsobmi:

 • Bolesťou hlavy či brucha
 • Pálením očí
 • Znudenosťou a únavou
 • Vyčerpaním, podráždenosťou
 • Nesústredenosťou
 • Človek si nepamätá, čo sa učil a uteká od učenia
 • Aké sú tri základné prekážky v štúdiu?
 • Ako ich vyriešiť pomocou jednoduchých postupov?

Každý tento prejav má svoju príčinu. Existujú tzv. prekážky v štúdiu, ktoré blokujú schopnosť človeka sa učiť a tým aj jeho schopnosť sa vzdelávať. Na tomto kurze sa naučíte, ako tieto prekážky vyriešiť aj ako im predchádzať. Učenie sa pre vás stane ľahšie a efektívnejšie.

POZOR: Objav „prekážok v štúdiu“ je fantastickým prelomom na poli vzdelávania a ich znalosť je kľúčom k úspešnému a efektívnemu zvládnutiu akéhokoľvek predmetu.


Komu je kurz určený

Tento kurz je zameraný na dospelých a študentov starších ako 10 rokov. Veľkú inšpiráciu  v ňom nájdu učitelia, školitelia, rodičia a starí rodičia detí.


Hodnotenie účastníkov kurzu

„Bol to pre mňa veľký prínos. Vedieť sa učiť je fajn pre všetkých, ktorí chcú to, čo sa naučili, aj používať v živote. Dozvedela som sa veľa vecí, ktoré som nevedela. Bolo mi tu vždy príjemne. Dáška mi vždy s ochotou vysvetlila to, čo som potrebovala. Teraz pomocou jej rady a preštudovania knihy „Učenie ako sa učiť“ sa budem snažiť naučiť svoje dieťa to, čo mu robí problémy. Prekonaním bariér sa určite bude tešiť do školy. Možno budeme ešte potrebovať Dášku na individuálne stretnutie so synom, lebo aj ja sa len učím ako mu to všetko objasňovať, ale urobím to veľmi rada a radi tu znova prídeme. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM.“

Mamina Alenka R., 37 rokov

„Po prvýkrát ma mama pochválila, ako pekne čítam. Bolo to v nedeľu. V kostole som čítal prosby. Veľmi som sa pri tom potil a triasol som sa. Po omši som išiel za maminou. Chcel som vedieť, aké to bolo podľa nej. Povedala: „Bolo vidieť, že sa potíš, ale čítanie bolo skvelé“. Bol to skvelý pocit. Aj kňaz ma pochválil, ako som super prečítal prosby.
Basic mi ukázal jednoduchší spôsob čítania. Naučil ma lepšie chápať text a rýchlejšie čítať.“

Patrik, 15 rokov 

„Za toto študijné obdobie som sa toho veľa naučil a našiel som si veľa nedostatkov. Najskôr mi to prišlo ako strata času, ale po čase som prišiel na to, že som sa mýlil. Kedysi som ani nevedel, že existuje „Krátky slovník slovenského jazyka“, no teraz to je moja najčítanejšia knižka. Týmto sa chcem poďakovať BASICu, že to so mnou vydržal!“

Alex


Podrobnosti a cena kurzu

 • Dĺžka kurzu: 10- 16 hodín
 • Forma kurzu:
  1. Štúdium kurzu v skupine viacerých študentov pod dohľadom vyškoleného lektora.
  2. Individuálny kurz – jeden študent – pod vedením súkromného učiteľa (lektora).
 • Cena kurzu: vyžiadajte si informáciu
Mesto Termín Miesto konania
Pobočky v SR

priebežne

Adresy nájdete v Kontaktoch

Prihláste sa na kurz

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top