fbpx

Jej vzťah k čítaniu sa zlepšil

Pre dieťa je dôležité vedomie, že jeho rodičia mu doprajú to jeho bytie, že im môže dôverovať, komunikovať bez strachu a v tom, čo robia ich aj ich najbližší náležite podporujú a oceňujú.  S takýmito deťmi a ich rodičmi je potom spolupracovať – jedna báseň – možno aj dve. 😊

Takým šťastným dieťaťom je aj Emmka. Keď prišla, hneď začala štebotať a nikdy sa nesťažovala, že jej niečo nejde alebo sa jej nechce… s ľahkou prirodzenosťou pomáhala aj ostatným študentom. To, čo potrebovala vyriešiť, zvládla.

„Emmka (8) začala chodiť do BASICu pre problémy s čítaním. Pani učiteľku Jarku si veľmi obľúbila a na každú hodinu sa veľmi tešila. Pokroky v čítaní boli očividné. Naučila sa veľa nového. Keď niečomu nerozumie, VŽDY sa opýta, zaujíma sa o nové veci. Jej vzťah k čítaniu sa zlepšil. Celkovo hodnotím voľbu BASICu za veľmi pozitívnu a určite odporúčam.“

Mamina Simona

„Do BASICu chodím veľmi rada. Vždy som sa tešila, keď som sem mala prísť. Moje učiteľky Jarka a Monika boli super. Mala som ich rada. Rada som modelovala a mala som tu rada plastickú mapu. Vždy som sa tešila, keď som sa hrala pexeso. Naučila som sa lepšie čítať a počítať.

Emmka (8)

Škola je už za rohom, preto nečakajte a zlepšite čítanie vášho dieťaťa už teraz. Kontaktujte nás a objednajte sa na bezplatnú konzultáciu.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top