Ďakujeme za ľudský prístup

Tomáškovi rodičia sa o BASICu pred rokom dozvedeli od kamarátky, ktorá mala s BASICom osobnú dobrú skúsenosť. To bol Tomáško prvák. Tak ešte čakali, že jeho nechuť čítať a robiť si domáce úlohy nejako prejde. Učieval sa s maminou a do čítania ho bolo potrebné tlačiť.

Neprešlo to.

A tak sme sa stretli u nás v BASICu, Tomáško sa stal naším študentom, ktorý naozaj pracoval veľmi usilovne, ochotne, so záujmom a v dobrej nálade.

Zvyčajne k nám chodia študenti 3 – 4 mesiace, kým je badať trvalejšie zlepšenie a študent (spolu so svojimi rodičmi)  sa naučí systém, ako pracovať aj doma tak, aby sa mu darilo.

Po mesačnom doučovaní sa jeho ocino vyjadril takto:

„Tomáško (7)  sa zdokonalil v písaní, píše úhľadnejšie. Tak isto vidíme pokrok v čítaní. Ak bolo treba, pani Jarka vysvetlila všetko potrebné. Na hodinách sa mu páčilo. Ďakujeme za ľudský prístup.“

Otec Ľuboš

U nás je ľudský prístup samozrejmosťou. Neváhajte a prihláste sa na bezplatnú konzultáciu ešte teraz!

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top