fbpx

Učenie mu ide lepšie

Prednedávnom nám pristála v emailovej schránke takáto krásna spätná väzba. 

Maťkovým rodičom ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme všetko dobré.

„BASIC – Študijné centrum sme objavili náhodou a dohodli sme si konzultáciu. Prijala nás veľmi milá pani, volá sa Henrieta Sámalová. Strašne dobrý prístup, neskutočná energia z nej išla a hlavne bola stále usmiata.

Za tých pár mesiacov, čo sme navštevovali toto študijné centrum sa Martinko vo veľa veciach zmenil. Išlo mu lepšie učenie, už sme po sebe nemuseli toľko kričať, sám ma volal učiť sa čo sa predtým nestávalo, menej zúril pri učení a celkom sa už aj tešil do školy. Veľmi sa tešil do centra a hlavne na pani Heňu, z nej išiel taký pokoj. Mrzelo ma, že sme museli skončiť, ale mali sme to dosť ďaleko a bolo to náročné, nakoľko sme tam chodili poobede a potom večer sme sa museli ešte učiť, proste časovo náročné.

V dnešnej dobe ako strašne idú rýchlo s učivom v školách a neberú ohľad na slabších jedincov, je toto výborná pomoc pre deti, ktoré to v škole nezvládajú, lebo potrebujú väčšiu pozornosť a tu v centre ju dostanú. Pani Henrieta je úžasný človek s veľkým SRDCOM veľmi dobrý prístup, či už k môjmu synovi alebo ku mne ako k matke, vždy nám vyšla v ústrety. Bola to dobrá skúsenosť určite odporúčam aj iným za vyskúšanie nikto nič nedá. Maťko bol taký nadšený, že po našom meste v Hriňovej aj letáčiky o centre roznášal do schránok. Prajem celému centru ako aj pani Henriete veľmi veľa detí, ktoré im budú v živote určite vďačné za to, ako im pomohli, keď už nikto v nich neveril a oni im zdvihli to sebavedomie, že sa to dá aj malými krokmi dosiahnúť. Za všetko z celého srdca Ďakujeme.

S pozdravom Maťko a jeho maminka.“

Školský rok sa práve začal, preto nie je na čo čakať. Kontaktujte nás, objednajte sa na bezplatnú konzultáciu a pomôžte tak svojmu dieťaťu.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top