fbpx

Monika Fulerčíková

Nie som úplne klasický typ „pani učiteľky“. Nezahorela som v detstve túžbou učiť deti, ani svoje voľnočasové aktivity som nespájala s deťmi.

No život to zariadil tak, že som mohla vo svojej práci spoznať technológiu, ktorá mi ukázala, ako sa dá čokoľvek a všetko naučiť.

Potom to bol už len krôčik k tomu, že som sa rozhodla odovzdávať svoje vedomosti niekomu inému a pomáhať tam,  kde je to potrebné. Bolo to v roku 2012.

A keďže Študijnú technológiu dobre poznám, viem ju používať a viem, že vzdelanie je dôležité, aj my ako tím sa v BASICu sa neustále vzdelávame.

Aj preto môžeme s istotou previesť malých i veľkých cez labyrint vedomostí.

 

Moje každodenné hodiny strávené so žiakmi a študentami ma absolútne presvedčili, ako veľmi Študijná technológia funguje. Že sa nedá nič obísť, nič skrátiť a všetko čo sa týka učenia, má svoje presné postupy. A keď nám rodičia hovoria, akú pohromu sme spoločne v BASICu od nich odvrátili, viem, že som s mojím tímom na správnom mieste.

 

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top