Lenka Balážová

V roku 2012, v čase keď mi končila materská dovolenka, som dostala ponuku, robiť lektorku v Študijnom centre BASIC Banská Bystrica. Nemala som ani predstavu, čo to bude znamenať, ale napriek všetkej neistote a nevedomosti, ma to veľmi oslovilo.

V decembri 2012 som bola pri zrode a otvorení pobočky v Banskej Bystrici.

V septembri 2016 som dostala dôveru, postarať sa o rozbeh a fungovanie Študijného centra BASIC vo Zvolene a som rada, že môžeme byť zase o niečo bližšie k rodičom a deťom, ktorí nás potrebujú.

 

Táto práca je často veľmi náročná, ale o to krajšia, keď vidím, že naša Študijná technológia naozaj funguje u každého, kto sa ju naučí používať.

Mám veľkú radosť, keď rodičia vidia, ako ich dieťa začalo pri učení „rozmýšľať“, ako sa na veľa vecí pýta a že je toho veľa, čo si ani sami neuvedomili, že čomu všetkému ich dieťa nerozumie. Potom prebieha aj príprava do školy oveľa jednoduchšie, s väčším porozumením a vo väčšej pohode.

Táto pomoc rodičom a deťom mi dodáva chuť každý deň chodiť s radosťou do práce. 

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top