fbpx

Kvetoslava Žitná

Som mamou dvoch, dnes už celkom veľkých, chlapcov (15, 12). Práve s mojimi deťmi začala aj moja práca v BASICu. Keď mal starší syn1,5 roka, rozhodla som sa, že otvorím BASIC v Nitre.

Pochádzam z učiteľskej rodiny a moja predstava o práci v živote bola, že určite nie učiteľka:) Teraz som šťastná, že ňou môžem byť, a to práve v BASICu.

Fascinuje ma Študijná technológia, ktorú používame. Jej univerzálna funkčnosť  a s tým spojené aj výsledky. Bolo by super, keby sa používala na každej škole a poznal ju každý učiteľ.

Za obdobie, ktoré v Nitre fungujeme sme už pomohli veľmi veľa deťom a som si istá, že ešte veľa deťom pomôžeme.

Ak práve neučím, venujem sa rodine, štrikovaniu, športujem a najradšej čítam. Milujem knihy a čítanie je pre mňa ten najväčší relax.

Preto verím, že deti, ktoré sa u nás v BASICU naučia čítať, tiež objavia ten úžasný svet kníh a bude ich stále viac.

Bola by som veľmi rada, ak by sa  Študijná technológia dostala do povedomia čo najväčšiemu počtu ľudí.  Budem tomu mojou prácou v BASICU pomáhať, ako len to pôjde.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top