fbpx

Andrea Venényová

Volám sa Andrea Venényová, mám 42 rokov, som vydatá a mám dvoch úžasných synov. Starší je už dospelý, má 21 rokov a mladší – športovec telom i dušou bude mať čoskoro 16.

A tam to celé začalo 🙂

Príbeh môjho “ renaissance – z francúzštiny   – znovuzrodenia:-), príbeh o tom, ako som sa znova narodila, aby som stretla to, čo ma v živote najviac baví. A to je BASIC .

… len vraciam deťom to, čo dali ony mne … nekonečnú LÁSKU, RADOSŤ A POZORNOSŤ.

Boli to moji synovia, vtedy ešte malé deti, ktorí mi svojou detskou bezprostrednosťou a čistou láskou pomohli dostať sa z choroby, ktorá “ často “ berie život iným ľuďom. Tieto deti / moji synovia / obrátili môj život hore-nohami a do najmenšieho detailu rozobrali môj vtedajší rebríček hodnôt. A ja som sa jedného “ živého “ dňa lepšie pozrela do tých čistých detských očí a zrazu som TO uvidela.

Život s deťmi mi dáva väčšiu SILU, je krajší, veselší, uvoľnenejší.

Od tej chvíle som vedela, že sa chcem stretávať a pracovať s deťmi. Naplno.

Stalo sa. Prešla dlhá, ale krásna cesta plná prekážok, ale aj úspechov a ja som nakoniec zakotvila v prístave, ktorý sa volá BASIC :-).

Som šťastná a vďačná životu, za všetko čo mi prihral do cesty, aj za to zlé, lebo bez toho by som nenašla to, čo som celý život hľadala.

Moje motto je : Len učiteľ, ktorý má rád učenie, môže naučiť deti, aby mali rady učenie “ 🙂

Ja sama som, ako sa hovorí, “ večný študent “ :-), stále sa rada učím a snažím sa túto radosť z objavovania a získavania vedomostí odovzdávať všetkým deťom v BASICu.

Milujem humor, angličtinu a francúzštinu, vodné pólo, čerstvý vzduch, štrikovanie, čítanie, proste všetko z čoho viem mať radosť .. .a v neposlednom rade svoju nenormálne-normálnu rodinu :-).

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top