Čo je u nás nové

Každý deň dostanem veľmi dobrú známku.

V BASICU ma to baví.
Som vždy natešená keď sem idem.
Dobre, že si zopakujem pravopis. Dokonca si opakujem gramatiku. Je super, že si pozriem SJL, MAT aj dejepis.
Je dobré, že si čítame, píšeme a hráme sa.
Heňa (doučovateľka) je ku mne veľmi milá. Som rada, že som sa zlepšila v čítaní, písaní aj v učení.
Každý deň potom dostanem veľmi dobrú známku.
Katka B. 10 rokov

Naša vnútorná „MINI kamera“

Stretli sme sa s priateľkou  len tak na kávičke v kaviarničke s množstvom kníh. Zrazu moja priateľka vstala, podišla ku knihovničke a vytiahla tenkú bielu knižku.  „Pozri, čo som našla – náš šlabikár!“ Kniha stará štyridsať  rokov bola zrazu stredobodom nášho záujmu.

Slovné úlohy

Keď sa vaše dieťa učí napríklad matematiku a nedosahuje v nej očakávané výsledky, dôvodom môže byť, že niečomu nerozumie. Môžu to byť slová, symboly, ale tiež obrázky.

Má moje dieťa poruchu čítania – dyslexiu?

Prečítajte si nižšie uvedenú „skomoleninu“ a skúste jej porozumieť. Nenechajte sa odradiť počiatočnou frustráciou a spomeňte si, čo znamenajú pojmy slovo a veta. Chvíľu vám to možno potrvá, ale nakoniec to určite zvládnete.

Chce mať lepšie vysvedčenie

VEĽKÉ ĎAKUJEM.
V novembri, keď Mirka začala chodiť k Vám na doučovanie, bola som veľmi zúfalá. Mirka sa odmietala  doma učiť, chcela sa len hrať, známky boli katastrofálne a bolo jej to jedno. Za dva mesiace ste dokázali veľa, je iná, teší sa s každou dobrou známkou, chce mať lepšie vysvedčenie. Vďaka pani Sámalovej sa aj ja ľahšie učím s Mirkou. Na polroka hrozili Mirke 4 zo 4 predmetov a nakoniec ich vytiahla na 3. Verím, že na konci budeme mať o niečo menej troják.
Veľmi Vám ďakujem, šťastná mamina Mirky.

© Študijné centrum BASIC | všetky práva vyhradené.

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top