Čo je u nás nové

Deti sa mu už nesmejú

Môj syn Jarko- prváčik, mal problém s čítaním a nedokázal sa na nič sústrediť. Chcela som mu veľmi pomôcť a tak som pátrala na internete a hľadala preňho doučovanie. Náhodou som natrafila na BASIC. Prečítala som si články a povedala, že to skúsime. Po pohovore s pani Venényovou sme sa dohodli a začali sme s Jarkom úplne od začiatku.

Ako sa učiť s deťmi – prednáška

12.10.201– sa v Študijnom centre BASIC Trnava, n.o. konala ďalšia z radu bezplatných prednášok pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť, ako účinne pomôcť deťom s učením pod názvom:
„Ako  sa učiť s deťmi tak, aby tomu porozumeli“

Objasňovanie slov v Piešťanoch

V piatok 29.9. 2017 sa aj Študijné centrum BASIC Piešťany zapojilo do medzinárodnej kampane “ Objasňujte slová!“ .
Celé popoludnie bolo veľmi príjemné a nenútené, okoloidúci ľudia si nás najprv “ poobzerali “ 🙂 … z rozhovorov sme zistili, že BASIC poznajú, že o ňom už niečo počuli, ale vidieť nás takto naživo, bol pre nich úplne iný moment.
Deti boli veľmi ochotné pred nami nahlas čítať. Mamy si posadali a sledovali, ako sa im darí objasňovať slová.  Boli prekvapené z výsledkov.
Oslovili sme všetky vekové kategórie, stredoškolákov, vysokoškolákov, dospelých, a deti základných škôl.
Pristavili sa aj pedagógovia aj špeciálni pedagógovia, ktorí s nami zdieľali naše nadšenie.
Všetkých sme pozvali na bezpaltnú prednášku.
Týmto sa chcem poďakovať p. Monike Košinovej z manažmentu nákupného centra AUPARK Piešťany, že k nám bola od začiatku veľmi ústretová a poskytla nám sponzorský prenájom priestoru, príslušenstvo ako stoly, stoličky, malé stolíky pre deti aj s papiermi na kreslenie.
Navrhla nám spoluprácu v prípade opakovania akcie. 
Ďakujem za ochotu, pomoc a  spoluprácu mojej lektorke Naďke a môjmu synovi Jojovi.
A už teraz sa tešíme na avizovaný ďalší termín tejto super akcie.
Krásny deň vám všetkým želá BASIC Piešťany
S pozdravom

Andrea Venényová

Prednáška: Aby učenie nebolo mučenie

Vo štvrtok 28.9.2017 sa v Senci uskutočnila prednáška, na ktorej sme sa porozprávali o tom, čo naše deti najviac trápi pri učení a ako s tým pracovať, aby učenie nebolo mučenie.

Denný letný tábor BASIC Senec

Keďže leto je čas táborov, pripravili sme aj my dva tábory,  ktorých sa zúčastnili deti, ktoré BASIC navštevujú, ale aj úplné nové, ktoré o nás ešte nič nepočuli.

© Študijné centrum BASIC | všetky práva vyhradené.

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top