Čo je u nás nové

Aby dcéra nestratila motiváciu k čítaniu a učeniu.

Problémy s čítaním sa väčšinou ukážu už v prvom ročníku. Veľa rodičov však dúfa, že dieťa na čítanie nabehne a tak čakajú a problém začnú riešiť až neskôr.
Nelkina mamina však nečakala a začala hľadať pomoc hneď.
Prišla k nám s tým, že Nelka číta pomaly a s chybami, domýšľa si slová, prehadzujú sa jej písmenká.
Tak sme sa na to pozreli a poriadne tie neposlušné písmenká pretrénovali.
A čo na to hovorí mamina?
Nelka nám dokonca vystavila aj vysvedčenie.

O BASICu som sa dozvedela od známeho, ktorý mi ho odporučil, nakoľko dcéra veľmi pomaly čítala. Zistili sme, kde nastala chyba a potrebovali sme sa vrátiť na začiatok a odtiaľ začať pracovať – učiť sa písmená, slabiky, slová. 

alenka_basic_zilina

Vylepšila som si známky aj o dva stupne

Pri čítaní tohto e-mailu od našej bývalej študentky, ktorý nám vyčaril úsmevy na tvárach, sa nám potvrdzuje, že naša práca má obrovský význam.

Prečítajte si sami:

Nechuť nášho syna k učeniu nás trápila

Nechuť nášho syna (9) k učeniu nás veľmi trápila.

Do BASICu sme prišli na odporúčania. Teraz už viem, že to bola tá najlepšia možná voľba. Šimonkovi sa na doučovaní veľmi páči, je priam nadšený, čo sa predtým nedalo povedať. Problém so zlým spájaním písmen a gramatikou sa veľmi zlepšil. Jarka mu dodala veľa vedomostí a sebavedomia, za čo veľmi pekne Ďakujeme a určite ešte budeme pokračovať.“ Michaela V.

© Študijné centrum BASIC | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign - tvoríme obchodne úspešné weby

Podporuje WebSupport

Študijné centrum BASIC je oprávnené používať služby Applied Scholastics®. Applied Scholastics® je ochranná známka vo vlastníctve medzinárodnej organizácie Association for Better Living and Education International a je použitá s ich súhlasom.

Top